טוסקנה היהודית

נכתב | אין תגובות

טוסקנה היהודית

הנוכחות של יהודים בטוסקנה עוד מימי הביניים הייתה מסיבית מאוד ולאחר גרוש ספרד הגיעו  רבים אחרים. באמצע המאה ה 16 רבות מהקהילות בטוסקנה הוכנסו לגיטאות וכיום לרוב נשארו בתי הכנסת בלבד ובערים מסויימות ניתן לראות את שרידי הגיטאות, בתי קברות עתיקים ובתי כנסת מרשימים ביופיים. ניתן להתרשם מהחיים היהודים בטוסקנה של קהילות ספרדיות ואיטלקיות לעיתים גם כאלו בעלי השפעה אשכנזית. אנו נתכנן עבורכם את המסלול האידיאלי בטוסקנה לפרטי פרטים. היכן לטייל מתי ובאיזה שעות, מסלולי נסיעה על מנת לקצר בזמני הנסיעה ולהרוויח זמן יקר, עלויות כניסה לאתרים שעות פתיחה וכדומה.

לאלו מכם האוהבים לטייל לבד אך זקוקים להדרכה והכוונה. אנו ניבנה איתכם ועבורכם את המסלול כך שתנצלו כל רגע משהותכם בטוסקנה על הצד הטוב ביותר.

ניתן דרכנו לרכוש במחיר סימלי מסלול בלבד עם כל הטיפים החשובים והנחוצים על מנת לנצל את הטיול באופן הטוב ביותר אך אם מתחשק לכם גם לאכול כשר אנו נידאג לכך ומבטיחים שהאוכל יהיה ברמה גבוהה מאוד ובאיכות גבוהה.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
1sinagoga-siena
2vetrina
5bologna
6bologna2
7piergiorgio
8piergiorgio2
9piergiorgio1
Tuscany countryside 1
Tuscany countryside 2
Tuscany countryside 2
SIena piazza del Campo
Siena
Siena green city
Siena
Siena
Siena
Siena
Siena
Siena

Leave a Reply