חבילות

אני מציע מגוון חבילות למגוון יעדים באיטליה, לחצו כאן על מנת להתרשם.

בית מלון אלצ’ידה כשר – מבצע קיץ – לב הטוסקנה, איטליה

נכתב על ידי בתאריך Apr 25, 2013 ב- Tour packages | אין תגובות

בית מלון שלושה כוכבים חצי פנסיון (ארוחת בוקר וארוחת ערב) בלב הטוסקנה בעיר פוג’יבונסי.
פוג’יבונסי נמצאת ממש בלב הטוסקנה והיא קרובה מאוד לכל היעדים המתויירים כגון סיינה, פירנצה, סאן גימיניאנו וקיאנטי.
אנו מציעים לחודש אוגוסט 2013 חופשה כשרה.
המחיר לאדם בחדר זוגי 70 יורו
מינימום הזמנה לחמש לילות

טוסקנה היהודית

נכתב על ידי בתאריך Dec 29, 2012 ב- Featured, Tour packages | אין תגובות

טוסקנה היהודית

הנוכחות של יהודים בטוסקנה עוד מימי הביניים הייתה מסיבית מאוד ולאחר גרוש ספרד הגיעו  רבים אחרים. באמצע המאה ה 16 רבות מהקהילות בטוסקנה הוכנסו לגיטאות וכיום לרוב נשארו בתי הכנסת בלבד ובערים מסויימות ניתן לראות את שרידי הגיטאות, בתי קברות עתיקים ובתי כנסת מרשימים ביופיים. ניתן להתרשם מהחיים היהודים בטוסקנה של קהילות ספרדיות ואיטלקיות לעיתים גם כאלו בעלי השפעה אשכנזית. אנו נתכנן עבורכם את המסלול האידיאלי בטוסקנה לפרטי פרטים. היכן לטייל מתי ובאיזה שעות, מסלולי נסיעה על מנת לקצר בזמני הנסיעה ולהרוויח זמן יקר, עלויות כניסה לאתרים שעות פתיחה וכדומה.

לאלו מכם האוהבים לטייל לבד אך זקוקים להדרכה והכוונה. אנו ניבנה איתכם ועבורכם את המסלול כך שתנצלו כל רגע משהותכם בטוסקנה על הצד הטוב ביותר.

ניתן דרכנו לרכוש במחיר סימלי מסלול בלבד עם כל הטיפים החשובים והנחוצים על מנת לנצל את הטיול באופן הטוב ביותר אך אם מתחשק לכם גם לאכול כשר אנו נידאג לכך ומבטיחים שהאוכל יהיה ברמה גבוהה מאוד ובאיכות גבוהה.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
1sinagoga-siena
2vetrina
5bologna
6bologna2
7piergiorgio
8piergiorgio2
9piergiorgio1
Tuscany countryside 1
Tuscany countryside 2
Tuscany countryside 2
SIena piazza del Campo
Siena
Siena green city
Siena
Siena
Siena
Siena
Siena
Siena

פליו

נכתב על ידי בתאריך Dec 19, 2012 ב- Featured, Tour packages | אין תגובות

פליו

למי מכם המשוגעים על אווירת ימי הביניים ומרוצי סוסים אנו מציעים שבוע פליו כשר. הפליו הוא מרוץ סוסים מסורתי ועתיק של סיינה שהתחיל לפני מאות שנים, בעבר העיר הייתה שקועה במלחמות פנימיות על רקע טריטוריאלי ומסחרי עד שמאבקים אלו הפכו לתחרות סוסים. העיר לובשת אוירה ימי בינמית ותיירים מכל רחבי העולם נוהרים אליה. בשבוע הפליו אנו נילמד להכיר את הפליו ומשתתפיה, נסייר ברחבי העיר, נבקר בקונטרדות, מחוזות העיר שנלחמו בעבר, נקבל הסברים מפורטים על הפליו וכמובן ניראה את המרוץ עצמו שהוא שיא החגיגה.

הפליו מתקיים פעמיים בשנה, בחודש יולי ובחודש אוגוסט, אנו נגיע אל העיר מספר ימים לפני הפליו על מנת לחוש את האוירה ולחוות חוויה יוצאת דופן ונסיים לאחר מכן.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
1piazza
2trombettisti
3vecchie-contrade
4-BW
5carabinieri
6buoi

חבילת צפון איטליה

נכתב על ידי בתאריך Dec 18, 2012 ב- Featured, Tour packages | אין תגובות

חבילת צפון איטליה

התיירות היהודית לצפון איטליה מחכה לכם. ישנם ערים ובתי כנסת מרהיבים שלא מתויירים, אנו נחשוף בפניכם את יופיה של צפון איטליה היהודית.

לצפון איטליה מגיעים בעיקר לסקי ומדלגים על אתרים יהודים. צפונה של איטליה מלאה באתרים יהודים ואנו נתכנן  מסלול מיוחד לקהילות באיזור כגון טרייסטה, מנטובה, סביונטה, פררה ועוד ערים קטנות ומדהימות והכל כשר כמובן.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
1.mantova-syinagogue1
2.mantova-syinagogue2
3.old-torah
4.pitigliano-synagogue
5.mantova-syinagogue3
6.sabbioneta-synagogue2
7.sabbioneta-synagogue1
8.sabbioneta-synagogue3